Türkiye'nin Bulut Entegratörü

Sizce de yönetim maliyetli olan, pahalı ve her geçen gün eskiyen hantal çözümleri buluta taşıyarak bütçenizi ve zamanınızı daha verimli hale getirmenin vakti gelmedi mi? Yeni normale Bulutnet ile entegre olun.

Neler yaparız

Yönetilen Servisler

Sunucular, veritabanları, iş uygulamaları gibi ihtiyacınız olan tüm servisleri yönetiyor ve ücretsiz danışmanlık veriyoruz.

Yedekleme Bulutu

Turkcell (İzmir) ve Türk Telekom (İstanbul) olmak üzere farklı lokasyonlarda verilerinizi yedekleyebiliyoruz.

E-posta Bulutu

Microsoft365, Google Workspace, IceWarp Cloud veya Bulutnet Kurumsal posta ile KVKK ve yasal mevzuata uygun kurumsal e-posta servisleri sağlıyoruz.

Web Barındırma

Kamu kurumu, KOBİ veya Büyük İşletme farketmeksizin kuruma/kişiye özel hazırlanmış çözümler üreterek her zaman en iyi standardı yakalamanızı sağlıyoruz.

Uçtan uca Dönüşüm

Dijital kimliğinizin oluşturulmasından ERP ve benzeri iş uygulamalarına, yurt içi ve yurt dışı markanızın oluşturulmasından veri güvenliği ve yedeklemesine kadar her süreci uçtan uca yönetiyoruz.

Bulut Sunucular

Operatör ve lokasyon yedekliliği sağlayabildiğiniz Bulutnet ağında dünya standartlarında servis alın. Türkiye'de internetin merkezinde, ışık hızında çözümler üretiyoruz.

Alan Adı

Ülke uzantıları başta olmak üzere eski ve yeni tüm uzantılar elinizin altında. Yüksek güvenlik önlemleriyle tüm alan adlarınızı güvenle barındırabilirsiniz.

Veri Merkezi

Turkcell ve Türk Telekom veri merkezlerinde size özel çözümler üretiyoruz. Bulutunuzu oluşturmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Marka Tescili

Şirket veya ürün kimliğinizi yasal güvenceyle koruma altına alın. Marka tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, TMCH (Trademark Clearinghouse) başvurusu süreçlerini yönetiyoruz.

Web Hızlandırma

Her gecikmeli milisaniyenin dijital kimliğinize zarar verdiğini biliyoruz. Yükselen satış trendi, SEO ve iyi bir kullanıcı deneyimi için performansın gerekliliği şarttır.

Güvenlik

Dijital faaliyetleriniz veya işletme lokaline özel çözümleri üretiyor, KVKK başta olmak üzere tüm yasal mevzuata uygun şekilde güvenliğinizden emin olmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret

En iyi yazılımlarla işinizi dijitale taşımanıza yardımcı oluyoruz. Yazılım, tasarım, ürün yönetimi başta olmak üzere tüm süreçlerinizi iş ortaklarımızla hassas bir şekilde yürütüyoruz.

Her zaman güvenebileceğiniz iş ortağınız olmak için hazırız

Sizi arayalım

21 yıllık tecrübe. Yenilikçi çözümler.

Sizi ücretsiz buluta taşıyalım. Dünya standartlarında veri güvenliğinizi sağlayalım. Siz ise en iyi bildiğiniz işi yapın: sadece işinize odaklanın.

MUTLU MÜŞTERİ

Tanıyor olabileceğiniz müşterilerimiz